Habaděj bloguje. Savoir Vivre.

Pane, dej mi odvahu řešit věci, které ovlivnit mohu, trpělivost přijímat ty, které nezměním, a moudrost, abych je od sebe dokázal rozeznat.

Každá blahem zaječí - když spatří kýtu prasečí!

Pivobrani_Andy_v_pohotovosti

Inu, moji milí… Už dlouho jsem vás neinformoval o mých kouscích, darebáctvích, průšvihách, potažmo pak malérech. Ale za to může můj páníček, jelikož pro samou práci ignoruje mou soustavnou a trpělivou snahu o jeho srdečni arytmii, na kterou mu pilně svými alotrii zadělávám.

Nedá se nic dělat: musím vám podat podrobnou zprávu o sobotním Pivobraní tady u nás na vsi. Na kopečku, v pohostinné hospůdce U Čonků, konalo se v sobotu a já jsem se zúčastnil v doprovodu mého Karlose a tety Helči.

Říká se, že je lepší jednou vidět než dvakrát číst, proto jsem akci pojal jako fotoreportáž.

Pozvánka lákala na téměř celý sortiment Svijanského piva, grilovanou kýtu z prasátka, domácí klobásy a pečené ryby. Taktéž kulturní program byl jest saturován v podobě klávesového virtuosa, jehož jsem si hned zkraje příliš neoblíbil, jelikož jeho aparatura pár metrů od mých bystrých oušek řvala jako kráva. Nějaké pošahané disco my, intelektuálové, moc neuznáváme - proto jsem ocenil, když ten kolovrátek vypnul a začal zpívat country. To už jsem mu byl ochoten tolerovat a sem tam nějaký akord zazpívat s sebou.

Tak se pojďte mrknout, jak jsme se tam měli…
(více)
19.09.2009 23:59:00 | 0 komentářů | stálý odkaz


Nic nenechám náhodě: Andy a Ben ve vodě

Tak dnes mi je půl roku. A takhle nějak teď vypadám. Nojo, v hospůdce - to se to řádí... A s mladejma holkama? No, to já nejradši. Páníček tvrdí, že si pořídil Balouna, kříženého s Casanovou.

Andy_09_03_14

Mám 14 kilo, věčnej apetýt a neustálou chuť někde a s někým lítat. Naposledy jsme si minulý víkend pořádně zablbli s kamarádem Benem, Jack Russel teriérem odvedle z Autocampu - on je stejně prdlej jako já. Tak jsme se s Kájou a Benovými paničkami, Bárou a Káťou, vydali přes les Obora na rybník "Toťák". Já viděl přírodní vodu poprvé, ale vůbec mi nepřipadlo divný tam hned skočit a plavat jak o život.

Tak se mrkněte. Mrskli jsme to i na Youtube.

KAMERA A REŽIE: Barča Pichová
V HLAVNÍ ROLI: Ben & Andy, konec srandy :-)
V ČLOVĚČÍ ROLI: Katka Pichová
11.04.2009 17:59:00 | 0 komentářů | stálý odkaz


Den "D" aneb Tak jsem doma...!

10:10 - Přijíždíme. Tak tady budu teď bydlet? Hmm, zahrada pěkná, velká - v létě si tu užiju! Aaaa - kočičky! Tak, holky, konec lehára, dneškem vám nastává vojna!
andy-den1-venku

10:18 - Jéje: můj nový modrý pelíšek, to musím vyzkoušet. Bájo! Ten se mi líbí!!
andy-den1-doma

12:24 - První oběd, mmmm - vůbec to nevoní špatně! Copak mi to Kája nachystal? Libové hovězí masíčko, mrkvička, rýže? Tak to si dám líbit!! Dobré chutnání - a jezte bez povídání...
andy-den1-jidlo

12:40 - Aaaa! Trochu moc dojmů pro jedno štěňátko na jeden den... Ma-a-linko si - asi - aah - schrupnu.
andy-den1-spim

14:08 - Tak konec povalování, přátelé, šlofík mě posilnil - a jde se ven! Zatím v tašce, přece jen jsem ještě mrňous a moc toho naráz neuběhnu. Ale po trávníku v nedalekém campu se pěkně vylítám!
andy-den1-prochazka
07.12.2008 15:48:52 | 0 komentářů | stálý odkaz


Jmenuju se Andy... :-)

Andy1 Andy2
Andy3 Andy4

... narodil jsem se v deset večer 11. října 2008 v Praze a dnes je mi přes měsíc. Při této příležitosti mne moji dosavadní majitelé Iva & Pavel vyfotili a obrázky poslali mému novému páníčkovi Kájovi, k němuž se mám stěhovat ještě před Vánocemi. Už se na mne údajně moc těší. Nevím - ještě jsem s ním nemluvil.

Ale povídal prý, že budu-li jeho typ, ještě dnes mne vystaví na svých webových stránkách. Takže pokud mě tu vidíte, je už dnes jisté, že budeme s Karlíkem a jeho kamarádkou Helčou moc dobří kámoši.


Váš
Andy

P.S.:
Místní knihovnice Martina byla Kájou požádána, aby mi jako správnému intelektuálovi vystavila čtenářský průkaz. Odvětila, že to snad ani nebude zapotřebí, protože jak viděla fotky, tak mě hned celého láskou sní. Hm... Tak nevím, asi se zapíšu do jiné knihovny.
15.11.2008 14:14:00 | 0 komentářů | stálý odkaz


© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se