Habaděj bloguje. Savoir Vivre.

Pane, dej mi odvahu řešit věci, které ovlivnit mohu, trpělivost přijímat ty, které nezměním, a moudrost, abych je od sebe dokázal rozeznat.

COPYWRITER.TXT.CZ

Jak už jsem v počátcích tohoto blogu na sebe prozradil, patřím k těm šťastlivcům, jejichž hobby se potkalo s profesí: živím se coby textař a copywriter na volné noze. Po více než dvaceti letech roztoulané novinařiny a jiných příbuzných oborů je to příjemná změna v podobě práce doma a relativně daleko klidnější job, než noční výjezd k povodňové vlně nebo několikahodinový rozhlasový přímý přenos.

Podle jen mírně nadneseného rčení "V byznysu neznám bratra, v posteli sestru" se však snažím poměrně striktně oddělovat práci od soukromých názorů, neboť dle jiného, léty prověřeného úsloví, bez výjimky platí, že "Maminka, klient a pan režisér mají vždycky pravdu".

Proto jsem se rozhodl zprovoznit také své profesní webové stránky, které se věnují praktickým a technickým stránkám textařského řemesla. Od 16.11. 2008 14:00 jsou (zatím se základními informacemi, které budu postupně doplňovat) dostupné na adrese

H T T P : / / C O P Y W R I T E R . T X T . C Z

copywriter-cz
17.11.2008 06:00:00Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se