Habaděj bloguje. Savoir Vivre.

Pane, dej mi odvahu řešit věci, které ovlivnit mohu, trpělivost přijímat ty, které nezměním, a moudrost, abych je od sebe dokázal rozeznat.

No fuj. Češi prodali samet za 30 Kč aneb Vítejte v reálném socialismu...

Ne, neudržím se. Když jsem zakládal tenhle blog, zapřisáhl jsem se, že politika tady zůstane tabu. Stačí mi, jak se občas naštvu na online zpravodajství nebo při rozhlasových zprávách na Radiožurnálu. Ale to, co se přihodilo dnes, výjimku zasluhuje. Senátní a krajské volby, resp. jejich výsledky, mi potvrdily, že Češi jsou tupé stádo, za které je třeba se stydět. Ale: koneckonců - co očekávat od národa, jehož 75 procent sleduje TV Nova a 12.81 % volí komunisty.
Tak si je, Kočkovic kámoše, užijte.


CSSD

Fakt se doopravdy nestydíte? No, tak to je na pováženou. Mým hejtmanem že má být Rath? To si snad děláte... ( uff, málem jsem to napsal).. Tatrman, co oblejzá strany, ze kterých to sype? Partajní turista, co servilně zakotví tam, kde se právě rozdělují koryta? Kašpar, co před několika málo lety navrhoval poplatky u doktora 90 korun, a dnes by třicetikorunové rušil? Ministr, za jehož vlády byl jeho resort jednotkou úplatnosti? Já to fakt napíšu: Děláte si prdel?! Mým hejtmanem je a nadále zůstane Petr Bendl, který pro tento kraj tvořil. Nikoliv puberťácký spratek, který chce pouze bořit. Dal jsem si závazek, že nebudu nemocný do dalších krajských voleb - natolik mám obavu, když našemu zdravotnictví posluhuje jakýsi PazDrath.

A ufuněnej, upocenej a břichatej pingl, práskač StB Roko, že by chtěl zase v Česku vládnout? Amatér, co zadlužil tuhle zemi až po generaci našich vnuků, že má rozhodovat o budoucnosti mých dětí? Fakt může být někdo takový hlupák, že dá hlas někomu, kdo preferuje neumětelství, darmožroutství na úkor ostatních a přerozdělování výdělku schopných komunitě neschopných? No, možná ano: neschopný vejžírka, který nic neumí. Tak jsem si definoval voliče ČSSD.

Nu, abych to uzavřel, potřeboval bych slovník Hodně nespisovné češiny, možná spíš Slovník velmi sprostých slov. Co jste si zvolili, to máte. Ale s Kájou nepočítejte.
18.10.2008 20:23:45Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se