Habaděj bloguje. Savoir Vivre.

Pane, dej mi odvahu řešit věci, které ovlivnit mohu, trpělivost přijímat ty, které nezměním, a moudrost, abych je od sebe dokázal rozeznat.

Máš to dobrý, Karlíčku. Od Svěráka jedničku

Tak jsem si střihnul televizní Diktát se Zdeňkem Svěrákem. Tedy ne přímo u obrazovky, ale posléze, když ho zveřejnil portál iDnes.cz. Byť je naše mateřština mým denním chlebem, solí, vodou i vínem, přistupoval jsem k jeho interaktivnímu vyplňování s jistým respektem a pozitivní obezřetností. Pan Svěrák je hlava a člověk nikdy neví. :-) Uff, dopadlo to dobře.

Zdenek_Sverak

Anonymní kantor iDnesu mi vypsal vysvědčení a poslal mě na prázdniny.
diktat

Tedy alespoň do příštího diktátu, který budu opět pojímat s respektem a chvějivým očekáváním. Do doby, než mu (doufám) opět s chutí nasadím gramatického Nelsona.

Zkuste si to taky. Buď nanečisto...
Kolika lidem, kteří z ramp... ...árodního muzea ...hlížejí na shon lidí a aut pod sebou, se asi vybav... přání jeho zakladatelů, aby se pro mu...ejní ...bírky našlo místo tiché a klidné, ze všech stran snadno přístupné? Brzy poté, co zahájíte prohlídku jednotlivých sálů, přesvě...číte se o tom, že ...hlédnout při jedné návštěvě úplně všechno lze jenom ...těží. Děti se jako vždycky nejvíc těšil... na slavnou velryb... kostru. Rodiče zase lákal... archeologické nález... kostěných nástrojů starých kultur. V oddělení nerostů pak byl... zaujati třpytivým... drahokam..., hýřícími kouzelnými barvam.... Mezi plaz... vás určitě zaujmou krokodýl.... Za druhé světové války zmizel... z ...anteonu muzea bronzov... velikáni. Naštěstí se však brzy po válce jejich sochy našl... a vrátil... zpět.

... nebo naostro
02.09.2008 20:00:00Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se