Habaděj bloguje. Savoir Vivre.

Pane, dej mi odvahu řešit věci, které ovlivnit mohu, trpělivost přijímat ty, které nezměním, a moudrost, abych je od sebe dokázal rozeznat.

Dědictví aneb Kurvahošigutntag

Hlášky jsou průběžně doplňovány.
Napadají-li vás další, sem s nimi
(přes komentář nebo e-mail).
Rád zařadím. :-)

dedictvi-aneb-kurvahosigutntag

- "Hele, mi to doktore neukazuj, co furt mám, mně už to stačí. Napij sa!" (...) "Nenene, já už nebudu." (...) "Napij sa nebo ťa vyměním! Na zdraví - syna Najvyššího! Sedni si!... Napij sa!... Lehni si!! Máme demokraciju, né?"
- "Prosim vás, nemáte něco k pití? Já mám takový hlad, že nemám s kym spat!"
- "Mně jako komunistovi by nevadilo, žes nevstúpil. Ale žes vystúpil!" (...) "Hoši, nechte toho. Buďte rádi, že to je za nama."
- "Jednali jsme nedávno s jednou japonskou firmou..." (...) "Kde sa tady možu vychcat? Ee, vyčurat. Vymočit." (...) "Na chodbě, třetí dveře vlevo... Kkkrrriste, co je to za člověka?!!"
- "Děláte machry a hajzly máte na chodbě..."
- "A jak se to ty kurvy žluté dověděly, že mám cihelňu?"
- "Tak, pánové, já bych doporučoval tu šunkovou rolku jako předkrm, dále potom želví polévku..." (...) "Želvy nežeru!" (...) "No - a potom Chateaubriand!" (...) "Hmm, tak ten si dám taky, drahý. Ale objednej mi to medium." (...) "Já chci guláš, s pětima knedlama, ja?" (...) "Já bych si dal taky to médium." (...) "Mně dones pivo, ale rychle - nebo tady zdechnu." (...) "Já su nažraný. Mně jenom pivo." (...) "Jak děláte srnca? Srnca tu nemáte?" (...) "Dáme si guláš a pivo." (...) "Aj mně daj guláš. Aj pivo." (...) "Ee, pivo a rum." (...) "Chlapi, neblbněte, to sú speciality! Přines to a nevyptávaj sa.... Chlapi, nedělajte ze sebe křupany!" (...) Mohl bych mít ty kaviárové tousty?" (...) "Samozřejmě, pane." (...) "To je vůl - kaviárový tousty... To je vůl!"
- "Tak, paní doktorko... Vy jste doktorka?" (...) "Ano." (...) "A... věříte v Boha?" (...) "Já? Ne. Nechápu, jak může vůbec někdo věřit." (...) "Šak proč by nemohl?" (...) "Však nejsou důkazy. Nikdo ho nikdy neviděl." (...) "Šak vašu piču jsem také neviděl a věřím, že ju máte."
- "Proboha, co je to za sračč- ku...? Však je to sladké, jak hovno z nutrie!"
- "Piju já! Piju já!! Už jsem propil všecko..." (...) "Pánové! Pánové, prosím vás, klid." (...) "Však my jsme klidní." (...) "Ne, pánové, vy tady hlučíte, tady nejste v žádné... Tady jste v restauraci." (...) "Ježíííšmarjáá, co to je za hospoda, když si nemožeš ani zabékat?!"
- "Nic nebude a hotovo!" (...) "Jak nic nebude? Vlasto, nedělaj krávu!"
- "Mně je tak blbě, že nemám ani tužku..."
- "Tak, pánové, už toho mám dost. Co si vlastně myslíte?! My jsme tady první cenová skupina!" (...) "Ty první světová skupino, to by ses musel jináč chovat, jináč tady obracat, čoveče! Jenom za tu chvílu, co su tady, no co?! Tam máva jak na prvního mája, chce zaplatit, ani si ho nevšimneš, čoveče! Totkaj ubrúsky nevyměníš, špinavé nechá, hotové, no, vyřízené, no.... Sa tady plúžíš jak ňáká lemra, čoveče, ty skupino! Jak před infarktem tady chodíš... Cigána nepustíš, černoch ti nevadí! Víš, kolik može mět peněz, takový cigán, ty skupino? Hoši, nic ve zlém, to není proti vám, já nésu žádný rasista. Pro mě je cigán jak černoch, lidi sú lidi, to je jasné. Děláš machra. Co děláš machra? Kde si? Kdo si?! Si myslíš, že já su nejaký hňup, ty hňupe? Řekni mu doktore, kdo su, řekni mu kdo su..." (...) "Promiňte, já vám bohužel musím oznámit, že pan Bohumil Stejskal je budoucí majitel. Dědic." (...) "Jak bohužel? Bohužel pro něho!" (...) "Mně vůbec nezajímá, kdo je tady majitel. Pro mě tadyten pán je prostě buran. A já se tady nenechám buzerovat nikým! Ale nikým. Jen si to zkuste, pánové - tady celou směnu na nohou, ať si to tady jednou pan majitel zkusí!" (...) "Myslíš, že já jsem nikdy nepracoval, nebo co?" (...) "Asi ne, pane. Asi ne, když se takhle chováte! Neznáte mapu! Neznáte mapu, pane! Já můžu odejít kdykoliv. Kdykoliv!" (...) "Tož běž, běž! Val, val!! Už sa nevracaj. Takový lidi já tady nepotřebuju!" (...) "Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím! Já odcházím!! Nová doba!"
- "Co bys byla beze mňa, ty hérečko? Podívejte sa na ňu - prý masérka. Kurva je to! Já ju znám."
- "Bohumile, Bohumile! Kurva se neříká!"
- "Co ti možu vzít? Akorát ti vezmú hadraplán." (...) "Hadraplán? Můj hadraplán?!"
11.08.2008 15:56:34Komentáře

1 komentářů:
  • 10.02. 13:11, area

    Bohušu, ja se už nebudu převlékat, já sem byl na kremaci. Lidi su lidi, to je jasné.


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se