Habaděj bloguje. Savoir Vivre.

Pane, dej mi odvahu řešit věci, které ovlivnit mohu, trpělivost přijímat ty, které nezměním, a moudrost, abych je od sebe dokázal rozeznat.

Slunce, seno...

Hlášky jsou průběžně doplňovány.
Napadají-li vás další, sem s nimi
(přes komentář nebo e-mail).
Rád zařadím. :-)

slunce_seno

- "Táto, ty ses zul ! Vážně, von se zul !!"
- "Ať se propadnu do západního Německa, jestli kecám, velebnosti."
- "Už se perou?!"
- "Jednoho dne v parku, našla jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní..."
- "Mi řekni prosimtě, co na tom chlastu máš?" (...) "Já ti to řeknu - a ty začneš chlastat taky!"
- "Tati - a bila tě taky někdy tvoje maminka?" (...) "Ne. Jenom tvoje."
- "Má tam beztak hovno." (...) "Má ho tam !!"
- "Takovej slušnej člověk... Do hospody nechodí, pivo nechlastá, družstevní byt má, a jak ho má zařízenej! Auto má, video má - tak co by si chtěla?" (...) "To taky není všecko." (...) "Ty tomu tak rozumíš! Máš místo mozku z piva kostku!!"
- "Ježíšimarjá, todle je K? To je hnus a ne K!!" (...) "Dejmipokoj, prosimtě furt...!" (...) "To je eště krásný K. To kdybyste viděla moje K!" (...) "Nojo, pane doktore, vy na to máte školy, po vás to lékárník přečte. Ale todle? Von není štont přepsat tajdle pár obálek! (...) Ježišikriste - Bavorov s malým b...! Blbe, di vod toho!! Nojo, chlastat pivo, to umíš!"
- "To mám fakt vopsat padesátkrát sedumkrát?! (...) "Piš - a nemel!! Za to s těma šipkama je to furt eště málo! ... A ty prosimtě nefuň! Funíš u toho jak divokej kanec." (...) "Dej mi pokoj, furt. Pivo pít nesmím, už ani dejchat... To je život, todleto." (...) "Co dejchat? Nefuň! Si dejchej jak chceš." (...) "Nech mě bejt a piš si tam svý!" (...) "Kolikrát jsem ti řikala, abys na tu tužku neryl, co?" (...) "Šestnáctkrát." (...) "No tak..."
- "Jo - a prosimtě eště musíme pepř, protože abychom... (...) "Já bych ti chtěla něco říct." (...) "No jistě a ten... česnek natřeme!" (...) "... Si doktora nevemu!" (...) "Cože?!! Řekni to eště jednou! Fanka, drž mě!!!" (...) "No... Já už vlastně ani nemůžu." (...) "Já ti dám - nemůžu. Tak toho si vemeš, kdybych tě za tydlety vlasy měla dotáhnout na národní výbor!! Neser mě, Blaženo!! Tajdle, nákupy za statisíce, třikrát posíláme oznámení, že se vemete, že se nevemete, že se vemete, že se nevemete... Já ti seženu doktora, takový terno! A ty řekneš, že si ho nevemeš?! Toho si vemeš, jako že já se menuju já - to ti přísahám!!" (...) "No jak myslíš..." (...) "Fanka, votevři to!"
- "No - a máme po ptákách..." (...) "Ty máš po ptákách!" (...) "A ty máš zase po kozách!"

03.08.2008 00:00:00Komentáře

1 komentářů:
  • 30.05. 12:22, Adulík

    Copak,vy nepůjdete do vody???....(.).....Ještě abych tam chytla nějakej ten aids,na starý kolena!!!!


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se